RN73H2ETTD69R8B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD69R8B50
JLCPCB Part #
C4205123
Description
250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS