RN73H2ETTD69R0F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD69R0F100
JLCPCB Part #
C3953255
Description
250mW 69Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS