RN73H2ETTD69R0B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD69R0B25
JLCPCB Part #
C4112334
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS