RN73H2ETTD6981D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6981D50
JLCPCB Part #
C4077454
Description
250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS