RN73H2ETTD6980B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6980B10
JLCPCB Part #
C4258482
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS