RN73H2ETTD6902F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6902F25
JLCPCB Part #
C4238178
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS