RN73H2ETTD6901B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6901B25
JLCPCB Part #
C4270708
Description
250mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS