RN73H2ETTD6901B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6901B10
JLCPCB Part #
C4123524
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS