RN73H2ETTD6900C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6900C50
JLCPCB Part #
C4135853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS