RN73H2ETTD6900B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6900B25
JLCPCB Part #
C3997610
Description
250mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS