RN73H2ETTD6900B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6900B10
JLCPCB Part #
C4054530
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS