RN73H2ETTD68R0D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD68R0D50
JLCPCB Part #
C4319320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS