RN73H2ETTD6813F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6813F100
JLCPCB Part #
C4099688
Description
250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS