RN73H2ETTD6812C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6812C50
JLCPCB Part #
C4280056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS