RN73H2ETTD6812B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6812B50
JLCPCB Part #
C3962490
Description
250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS