RN73H2ETTD6811D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6811D50
JLCPCB Part #
C4033039
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS