RN73H2ETTD6801F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6801F50
JLCPCB Part #
C3940469
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS