RN73H2ETTD6800F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6800F50
JLCPCB Part #
C4261781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS