RN73H2ETTD67R3B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD67R3B25
JLCPCB Part #
C4064443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS