RN73H2ETTD6732B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6732B10
JLCPCB Part #
C4191429
Description
250mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS