RN73H2ETTD6731F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6731F25
JLCPCB Part #
C4163848
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS