RN73H2ETTD6731C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6731C50
JLCPCB Part #
C3977872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS