RN73H2ETTD6653B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6653B50
JLCPCB Part #
C4244326
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS