RN73H2ETTD6653B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6653B25
JLCPCB Part #
C4176019
Description
250mW 665kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS