RN73H2ETTD6652B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6652B50
JLCPCB Part #
C3990637
Description
250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS