RN73H2ETTD6652B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6652B25
JLCPCB Part #
C4166277
Package
1210
Description
250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS