RN73H2ETTD6651F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6651F50
JLCPCB Part #
C3980530
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS