RN73H2ETTD6651F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6651F25
JLCPCB Part #
C4089349
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS