RN73H2ETTD6650D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6650D10
JLCPCB Part #
C4098670
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS