RN73H2ETTD6572D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6572D10
JLCPCB Part #
C4204901
Description
-55℃~+155℃ 250mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS