RN73H2ETTD6572B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6572B50
JLCPCB Part #
C4067791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS