RN73H2ETTD6570D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6570D100
JLCPCB Part #
C4160321
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS