RN73H2ETTD6570C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6570C50
JLCPCB Part #
C4178959
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS