RN73H2ETTD64R9B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD64R9B50
JLCPCB Part #
C3972588
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS