RN73H2ETTD6492F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6492F50
JLCPCB Part #
C4264357
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS