RN73H2ETTD6492B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6492B25
JLCPCB Part #
C3960588
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS