RN73H2ETTD6491D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6491D10
JLCPCB Part #
C3965177
Description
250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS