RN73H2ETTD6491A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6491A25
JLCPCB Part #
C4196234
Description
250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS