RN73H2ETTD6490F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6490F25
JLCPCB Part #
C3982842
Description
250mW 649Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS