RN73H2ETTD6490D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6490D50
JLCPCB Part #
C4126256
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS