RN73H2ETTD6423F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6423F50
JLCPCB Part #
C4291319
Description
250mW 642kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS