RN73H2ETTD6423D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6423D50
JLCPCB Part #
C3985794
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS