RN73H2ETTD6420F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6420F25
JLCPCB Part #
C4239603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS