RN73H2ETTD6420D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6420D100
JLCPCB Part #
C4228344
Description
250mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS