RN73H2ETTD6420B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6420B25
JLCPCB Part #
C4316765
Description
250mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS