RN73H2ETTD63R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD63R4F50
JLCPCB Part #
C3942391
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS