RN73H2ETTD6342B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6342B10
JLCPCB Part #
C4244186
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS