RN73H2ETTD62R6A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD62R6A25
JLCPCB Part #
C4341985
Package
1210
Description
250mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS