RN73H2ETTD62R0F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD62R0F25
JLCPCB Part #
C4322105
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS