RN73H2ETTD62R0C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD62R0C50
JLCPCB Part #
C4158456
Description
250mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS